Příloha č. 3

 

Přehled e-mailových adres od členů Komory BOZP a PO ČR

kteří souhlasili se zveřejněním. V příloze č. 2 tohoto zápisu je přiložen dotazník k doplnění údajů o odborně způsobilých osobách, zejména jakou mají odbornost, kterou mohou využít i potenciální zájemci o jejich služby v příslušném regionu.  

Pozn.:  po doplnění údajů prosíme vraťte na adresu správce domény.

Jméno telefon / mobil e-mailová adresa
ABEBO, s.r.o. (Ing. Jiří Hána, PhD.) - jednatel ___________________ hana@abepo.cz
Adensamová Irena 777 700 813 irena .adensamova@preventcom.cz
Agulár Miloslav   agular-bozp@seznam.cz
Arrano group s.r.o.   bozp@arranogroup.cz
Bačíková Věra   info@vera-bacikova.cz
Banás Miroslav, Ing.   miroslavbanas@seznam.cz
Baran Hynek, Ing.   baran@centrum.cz
Baranová Jarmila   barancova.jarmila@seznam.cz
Bednář Josef, Ing.   bednar.josef@gmail.com
Bek Jaroslav   jaroslav.bek@pre.cz
BEZPO Benešov s.r.o.   bezpo.bn@tiscali.cz
Boška František   fb@contia.cz
Brožík Ivo   brozik.ivo@cmkos.cz
Brychtová Tereza   agc.brychtova@centrum.cz
Brzokoupil Jiří   jiri.brzokoupil@seznam.cz
Buček Jan, Ing.   jan.bucek@volny.cz
Buček Karel   bucek.karel@seznam.cz
Bufetová Olg, Ing.   nastex-haspr@mbox.vol.cz
Budil Jiří   budilj1.epr@mail.cez.cz
Burešová Lucie   lucieburesova@jvbnet.cz
Cerhová Eva, DiS.   Cerhova@bezpecnost-prace.eu
Cichovský Karel, Ing.   info@sfconsulting.cz
Cirková Lenka, Ing.    lenka@e-way.cz
Čechal Miroslav   miroslav.cechal@stock.cz
Čečatka Ludvík   alpin@alpinbupex.cz
Čerňanský Antonín, Ing.   antonin.cernansky@cernansky.eu
Dvořák Jaroslav   dvorak-bezpo@seznam.cz
Eichler Miloš   eichler@guard7.cz
Fencl Tomáš   fencl@fenclsafety.eu
Formánková Jana   bppo@centrum.cz
Friedl Svatopluk, Ing.   grafoplus.friedl@seznam.cz
Graciasová Eva   eva.graciasova@seznam.cz
Hančl Ladislav, Ing.   Ihancl@seznam.cz
Harazín Bedřich   bharazin@elzel.cz
Hašek Martin   mb.bozp@seznam.cz
Havlíček Roman   havlicek.roman@euromont.cz
Helich Zdeněk   helich@volny.cz
Hlava Tomáš   tomas.hlava@quick.cz
Hodáň Lukáš   lukashodan@seznam.cz
Horáček Miroslav   slavekhoracek@seznam.cz
Horníčková Jarmila, Ing.   hornickova@upcmail.cz
Hrabětová Jarmila   hrabetova.martina@gehs.cz
Hroch Petr, Ing.              petr.hroch@ecological.cz
Hurych Jan, Ing.   jhurych@seznam.cz
Husník Pavel   bezpo@seznam.cz
Husník Petr, Ing.    husnik.petr@seznam.cz
Chalupa Norbert   chalupa.n@seznam.cz
Charousek Milan, Ing.   milan.charousek@seznam.cz
Chmelík Zdeněk, Ing.    obchod@lst.cz
Chroust Zdeněk, Ing.   chroust@tvar-kt.cz
Nováčková Pavla   nopa1@seznam.cz
Jansa Oldřich   oldrichjansa@seznam.cz
Jílek Richard, Ing.    rjilek@flashstar.cz
Jonák Jan   info@atelier-a1.cz
Klas Mojmír, Ing. CSc.   klas.m@finalpur.cz
Kondziolka Milan, Ing. 777 700 814 milan.kondziolka@preventcom.cz
Konupčík Miroslav, Ing.   miroslavkonupcik@ecological.cz
Křesálková Libuše   kresalkova@rektorát.utb.cz
Křivánek Miloslav   miloslav.krivanek@matsushita.cz
Křovina Karel   karel.krovina@seznam.cz 
Květoň Zdeněk   z.kveton@seznam.cz
Larva Václav   kdynium@kdyne.cz
Laušman Petr   lausman@lasplana.cz
Liolias Pavel, Bc.   liolias@volny.cz
Löwová Marie, Ing.   lowovam@seznam.cz
Ludvík Roman   ludbikroman@seznam.cz
Mafková Jana   mafokova@pds.plz.cz
Majerová Alena   majerova.ala@seznam.cz
Málek Josef   malek.josef@seznam.cz
Mališová Pavla   pavla.malisova@cs-soft.cz
Mandinec Ladislav    
Marek Josef, Ing.   marek-proeko@volny.cz
Mansfeld Miroslav, Ing.   miroslav.mansfeld@vscht.cz
Martinec Miloslav   martinec16@seznam.cz
Martínek Jaroslav   martinek@plzen.ferona.cz
Máška Jindřich   Jindrich.Maska@JM-bppo.cz
Mašková Renata,Ing.   renata.maskova@sszprerov.cz
Mášová Jaroslav   masova@volny.cz
Matoušková Bohumila   matouskovabohumila@seznam.cz
Maturová Jan, Dr. Ing.   jana.maturova@pyrokontrol.cz
Méheš Dalibor   dalibor.mehes@comercio.cz
Mikovič Petr   info@firemservis.cz
Mořický Miroslav   miroslav@moricky.cz
Mrštinová Pavlína, DiS.   pavlina.mrstinova@spprelouc.cz
Miller Ĺudovít   muller@orlicko.cz
Musílek Jiří   jiri.musilek@mybox.cz
Nejedlý Libor   safety4you@seznam.cz
Novák Antonín   tonov@volny.cz
Novák Pavel   novak@prosafety.cz
Novák Pavel   pavel.novak@kcr.eu
Novotný Milan   novotny.nalim@centrum.cz
Paštika Zdeněk   pastikaz@seznam.cz
Paťava Daniel   dpatava@metokote.com
Paulová Dagmar   dada.pulova@seznam.cz
Pěnkava Jiří, Ing.    jiri.penkava@ceskatelevize.cz
Pernikl Jan   podhorancernikov@quick.cz
Pokorná Václava, Ing.   pok@kto.zcu.cz
Poláš Roman   roman.polas@opava.cz
Pospíšil Milan   pospísil@prosafety.cz
Prášek Jan   soptik@soptik.cz
Prskavec Jiří, Ing.   jiri.prskavec@rok.cuni.cz
Radouš Miroslav, Ing.   rad2m ir@seznam.cz
Ramachová Martina   bozpostrava@bozpostrava.cz
Rauch Vladimír   v.rauch@slr.cz
Reisichová Adéla, Ing.   reisichova@zep.cz
Rojt Josef, Ing.   pepabezpo@seznam.cz
Rojt Martin (syn)   martinrojt@seznam.cz
Raušar Radek, Bc.   elkocz@elkocz.com
Růžička Aleš, Ing.   ruzicka@meico.cz
Růžička Julius   elcechlbc@seznam.cz
Růžička Karel, Ing.   bezpecne@bezpecne.cz
Ryšavý Rostislav   firestop@razdva.cz
Sedláczková Marcela, Ing.   marcela.sedlaczkova@onsemi.cz
Sedláček Josef   josef.w.sedlacek@centrum.cz
Sedláček Pavel   pavel.sedlacek@otmi.cz
Semerák Pavel   pavel.semerák@seznam.cz
Seva Controls s.r.o.   info@sevacontrols.cz
Schenk pavel   bozp.beroun@probo.cz
Skopový Václav   skopovyv@seznam.cz
Smékal Jiří, Ing.    smekal.bozp@seznam.cz
Sládek Bohumil, Ing. PhDr.   bsladek@nemocnice.pribram.cz
Smržová Miroslava, Ing.   smrzova@qc-pisek.cz
Stalmack Zbygněv, Ing.   zstalmach@quick.cz
Svobodová Ludmila   ludmila.svobodova@szzmb.cz
Sarmir Pavol   p.sarmir@ideal-automotive.com
Ševčík Lubomír, Ing.   lub.sevcik@centrum.cz
Ševčík Miroslav   miroslavsevcik@email.cz
Šilar Miroslav, PhDr.   miroslav.silar@cz.abb.com
Šindelková Božena   b.sindelkova@seznam.cz
Škanta Vlastimil   vlastimil.skanta@seznam.cz
Šklebený Václav     skolení@wo.cz
Štěpán Milan   unirex@atlas.cz
Štětina Bohumil, Čáp Radek   dsdplus@volny.cz
Theimer Bohuslav   bohuslav.theimer@okula.cz
Thomayer Richard, Bc.   r.thomayer@seznam.cz
Trnečka Vlastimil, Ing.   vlastimil.trnecka@post.cz
Třeštík Josef   trestik@plasty.cz
Tůma Čeněk, Ing.   cenektuma@seznam.cz
Typlt Jiří, Ing.  602 233 969 typlt@metrostav.cz
Uzlík Eduard   eda.uzlik@doagra.cz
Václav Ladislav   vaclavbozp@seznam.cz
Vajdík Jan   janvajdik@seznam.cz
Valena Miroslav, Ing.    ing.valena@volny.cz
Vandasová Dáša   dasa.vandasova@seznam.cz
Vaníček Jaromír   vanicek@plastiht.cz
Vašíček Petr   petr-vasicek@seznam.cz
Veselý Alois, Ing.   alois.vesely@atlas.cz
Vlach Karel   k.vlach@volny.cz
Vodák Zdeněk   bozpo.pe@tiscali.cz
Vogeltanz Jiří   j.vogeltanz@zapad.vlp.cz
Volf Oldřich, Mgr.   afo@raz-dva.cz
Voráček Jindřich   info@servisbozp.cz
Voříšek Václav, Mgr.   vbw@centrum.cz
Vnouček Jaroslav   jarda.vnoucek@centrum.cz
Walter Zbyněk   rumburaak@atlas.cz
Walter Bedřich   Bubu.Z@seznam.cz
Weinhold Vladimír   vbw@centrum.cz
Zdařil Miroslav   zdarilm@seznam.cz
Zelená Dagmar   hastex-haspr@mbox.vol.cz
Zeman Karel   karel.zeman@lit.cz
Zeman Karel   karel.zeman@cep-czechia.scherdel.com
Zeman Luděk   bozp.zeman@tiscali.cz
Zeman Marek, Ing.   bozp.zeman@email.cz
Zolman Milan   haste-haspor@mbox.vol.cz

Poznámka:

Představenstvo Komory BOZP a PO ČR očekává, že se přihlásí další odborníci, z řad členů Komory BOZP a PO ČR, kteří budou souhlasit se zveřejněním zejména své odbornosti a nabídnou ji ve svém regionu právnickým i podnikajícím fyzickým osobám.